Всеукраїнський конкурс веб-сайтів

    19 червня 2013 року Навчально-методичний центр у Полтавській області провів обласний етап Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів. У конкурсі взяли участь 27 професійно-технічних навчальних закладів області.

     За результатами обласного етапу  за зайняте І місце Професійний гірничий ліцей м. Комсомольська нагороджений грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної адміністрації.

Дата: 03/07/13 | Переглядів: 362 | Коментарі (0)
Категорія: Новини
Додав: отличница

«Щасливої долі випускники»

26.06.2013 року у Професійному гірничому ліцеї пройшов випускний вечір «Щасливої долі випускники». На святковому заході від адміністрації, батьків, запрошених роботодавців лунали слова привітань та побажань для випускників 2013 року: водіїв, кухарів, машиністів екскаватора, машиністів бульдозера, електрогазозварників. 28 учнів були заохочені грамотами та подяками. За належне виховання своїх дітей 11 батьків отримали подяки.

Дата: 28/06/13 | Переглядів: 560 | Коментарі (0)
Категорія: Новини
Додав: отличница

«Веселка робітничих професій»

       8 листопада у приміщенні Палацу культури м. Комсомольська відбувся профорієнтаційний захід  «Веселка робітничих професій», яку організував Центр зайнятості та представники підприємств-замовників кадрів. На заході робітничі професії презентували учні Професійного гірничого ліцею, Професійного будівельного ліцею, Комсомольського політехнічного технікуму та ВПУ №7 м. Кременчука.
    Запрошені на захід випускники шкіл мали змогу ознайомитись із змістом та шляхами одержання професій,  умовами професійного навчання, станом та перспективами ринку праці. Професійний гірничий ліцей підготував виставку методичних матеріалів, буклетів, технічної творчості, виробів із тіста, святкову сервіровку столів. Також цікавим був виступ агітбригади ліцею, що презентувала на сцені професії ліцею.

Дата: 10/11/12 | Переглядів: 695 | Коментарі (0)
Категорія: Новини
Додав: отличница

« 1 2 ... 27 28 29 30 »