Колектив училища

Free HTML5 Bootstrap Template

Сулима Василь Михайлович

Директор Вищого професійного гірничо-будівельного училища

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Ткаченко Алла Іванівна

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, викладач спецдисциплін з професії машиніст екскаватора

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Сакун Оксана Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Гулий Роман Юрійович

Cтарший майстер, викладач спецпредметів вищої категорії з професії електрогазозварник

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Скрипник Світлана Федорівна

Методист, викладач математики вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти України

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Стромило Олександр Іванович

Керівник фізичної підготовки, викладач вищої категорії

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Вербівський Володимир Едуардович

Cтарший майстер, викладач захисту Вітчизни

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Кузьменко Аліна Василівна

Методист, викладач інформатики та інформаціїних технологій, викладач І категорії

 

Free HTML5 Bootstrap Template

Рябич Володимир Миколайович

Викладач фізичної культури та здоров'я, викладач вищої категорії

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Галаган Ольга Володимирівна

Секретар приймальної директора

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Стромило Світлана Володимирівна

Секретар навчальної частини

Free HTML5 Bootstrap Template

Іванченко Олександр Григорович

Юрисконсульт, заступник директора з НВР з 1983 по 2009 рік

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Чімбір Вікторія Віталіївна

Викладач вищої категорії спеціальних предметів

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Загребельна Яна Юріївна

Викладач хімії, матеріалознавства, голова методичної комісії з виховної роботи

  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Скринник Ольга Василівна

Викладач спецпредметів вищої категорії автомобільного профілю, відмінник освіти України

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Скрипник Любов Володимирівна

Викладач спецдисциплін, голова методичної комісії громадського харчування та легкої промисловості

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Кутуєва Тетяна Геннадіївна

Викладач вищої категорії спеціальних предметів автомобільного профілю

 

Free HTML5 Bootstrap Template

Дробаха Ірина Олександрівна

Викладач спецпредметів, голова методичної комісії електрогазозваників та будівельного профілю

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Пушко Вячеслав Миколайович

Викладач спецпредметів з професії машиніст тепловоза і електровоза

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Бурдук Данута Іванівна

Майстер виробничого навчання першої категорії

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Гоєнко Любов Михайлівна

Викладач біології вищої категорії, викладач-методист

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Мандригеля Людмила Микитівна

Майстер виробничого навчання, викладач гірничої справи

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Кривенко Олексій Іванович

Викладач спецпредметів І категорії з професії водій великовантажних автомобілів, голова методичної комісії автомобільного та залізничного транспорту

  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Овчар Альона Станіславівна

Викладач української мови, української і світової літератури

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Ткаченко Геннадій Миколайович

Викладач фізичної культури, майстер спорту, дворазовий чемпіон України з бодібілдінгу

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Сироветник Микола Володимирович

Майстер виробничого навчання з професії машиніста тепловоза та електровоза

  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Піша Валентина Андріївна

Майстер виробничого навчання з професії слюсар-ремонтник, машиніст бульдозера(гірничі роботи)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Мішина Галина Євгеніївна

Майстер виробничого навчання з професії слюсар-ремонтник, електрогазозварник, стропальник

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Гула Світлана Леонідівна

Майстер виробничого навчання з професії машиніст екскаватора, викладач спецпредметів, голова методичної комісії гірничо-добувного профілю

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Давидова Раїса Олексіївна

Викладач фізики і математики вищої категорії, старший викладач, голова методичної комісії загальноосвітніх та загальнотехнічних предметів предметів

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Ткач Наталія Григорівна

Викладач іноземної мови (Знаходиться в декретній відпустці)

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Лопушенко Ірина Павлівна

Викладач суспільних предметів вищої категорії, голова профспілкового комітету

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Первій Лариса Василівна

майстер виробничого навчання І категорії з професії кухар, офіціант

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Ганонченко Інна Юріївна

Майстер виробничого навчання з професії кухар - офіціант, викладач

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Гула Олена Леонідівна

Майстер виробничого навчання з професії кухар, офіціант, викладач спецдисциплін

  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Рак Наталія Миколаївна

майстер виробничого навчання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Стоян Дмитро Миколайович

Майстер виробничого навчання з професії слюсар - ремонтник, газозварювальник, стропальник, викладач спецдисциплін

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Бегейма Тетяна Дмитрівна

Викладач технічного креслення

  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Харлінська Зоя Євгеніївна

Керівник гуртка художньої самодіяльності, викладач економіки вищої категорії

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Рябич Лідія Євгеніївна

Майстер виробничого навчання автомобільних дисциплін, викладач

  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Чаплинська Наталія Петрівна

Майстер виробничого навчання автомобільних дисциплін

  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Богатирьова Маргарита Василівна

Майстер виробничого навчання автомобільних дисциплін

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Іващенко Інна Валеріївна

Викладач іноземної мови

  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Грицак Ігор Михайлович

Викладач суспільних дисциплін, викладач вищої категорії

  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Бондаренко Тетяна Іванівна

Викладач математики, викладач вищої категорії

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
 
Free HTML5 Bootstrap Template

Савченко Любов Миколаївна

Інженер з охорони праці та безпеки життєдіяльності

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Єремієвська Ліна Вікторівна

Практичний психолог

  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Колокот Марина Вікторівна

Соціальний педагог 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Фенько Віктор Михайлович

Викладач спеціальних предметів з професії машиніст бульдозера, машиніст автогрейдера

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Free HTML5 Bootstrap Template

Кикоть Тетяна Іванівна

Комірник училища. Працює у навчальному закладі з 1975 року

  •  
  •  
  •  
  •  
  •